Zajednički je projekat Televizije Sarajevo i američke nevladine organizacije PH International (Project Harmony).

Televizija Sarajevo u okviru svoje misije kao javnog servisa građana, te programske šeme realizira projekat za mlade s posebnim naglaskom na teme korupcije i vršnjačkog nasilja.

U četvrtak, 12.11. 2020. godine gošće Jutarnjeg programa TVSA bile su učenica Ena Porča (IVd) i profesorica Velida Tinjak. Povod za razgovor jeste Enino učešće u navedenom projektu, u kojem je učestvovala napisavši esej pod nazivom Vršnjačko nasilje – još samo jedna priča o tome… Svojim esejom Ena glasno proziva i poziva sve građane, obrazovne institucije, a prije svega mlade ljude da ozbiljnije reaguju na problem vršnjačkog nasilja. U svom eseju govori najviše o sebi i o svom problem koji je imala u osnovnoj školi – problem sa kojim se suočila i uspješno ga prevazišla.

Ena vlastitim primjerom ukazuje svima nama da je odgoj mladog čovjeka jednako važan i bitan koliko i samo obrazovanje.