Mjesec april smo dočekali u šarenilu emocija, u prelijepom proljetnom raspoloženju, a u društvu ambasadora Republike Italije u BiH, Nicole Minasija, njegove supruge Annarite Lipiello, profesora i učenika koji su bili dio projekta ,,Sanremo mladih BiH”. Ovim sastankom smo okončali samo jedan projekat, te otvorili vrata budućim zajedničkim manifestacijama i aktivnostima. Iznimno nam je drago što je naša škola dio velikih lijepih priča o sreći i mladima koji su, kako kaže ambasador Nicola Minasi- divna budućnost ove naše zemlje.

Posebna zahvalnost ide profesorici Ameli Beća, koja djecu prije svega uči da vole italijansku kulturu, jezik i da na inovativan način prolaze kroz nastavno gradivo. Ovom sastanku prisustvovala je i direktorica naše škole, Lejla Tuzlak, koja je izrazila zahvalnost Ambasadi Republike Italije u BiH na saradnji i podršci i pohvalila sve učesnike ovog zanimljivog projekta, a među kojima su učenice: Džana Šadić, Emina Hadžić, Erna Alagić, Ena Porča, Dželila Tinjak, Sajra Kustura i Sara Ališehović.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.