U srijedu 21. 12. 2022. godine, u zgradi Federalnih insitucija u Mostaru održala se svečana dodjela diploma i nagrada najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola u FBiH za školsku 2021/2022. godinu, kao i dodjela priznanja osnovnim i srednjim školama koje su davale podstrek da učenici postignu vrhunske rezultate, te da svojim humanim i kreativnim angažmanom daju doprinos zajednicama u kojima žive.

Više na linku Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke.

Tom prilikom naša učenica Selma Musić (IIId), primila je nagradu i priznanje kao jedna od najboljih učenika FBiH a naša škola je primila priznanje za prepoznavanje, poticanje i usmjeravanje talentiranih učenika ka putevima utemeljenim na znanju. Manifestaciju je organiziralo Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke koje iz godine u godinu prepoznaje značaj ovakvih aktivnosti a nama je bila čast i zadovoljstvo i ove godine se naći među najboljima! 

Veliko bravo Selma Musić, čestitamo tebi i tvojoj porodici i ponosni smo na tebe!